Djaloshi i Arkave - Tregim Erotik

Kur po kthehesha ne shtepi, ndalova ne pazare te blija disa fruta. Me qe po afrohej mbremja shitesit po mblidhnin mallrat e tyre, duke i vendosur ne arka, qe t'i kishin gati per neser. Aty ishte dhe nje djale i ri, me nje kapele I love NY, i cili po punonte duke transportuar arkat boshe. Dukej djale i qeshur dhe shitesit benin shaka me te. Kur me pa mi nguli syte e pastaj filloj te kendoj nje kenge koti, une i mjeri kam ra ne dashnie... e here pas here drejtonte veshtrimin nga une. Kishte nje fytyre te ashper, por te kendeshme e burrenore. Une zgjodha frutat qe doja, pagova dhe po ikja. Kur ai, me nje ture arkash bosh u afrua dhe me tha: Ke deshire te takohemi? Ku,- i thash. Pas dy oresh tek udhekryqi i pazarit. Une aprovova me koke dhe ika. Rruges po mendoja ne se bera mire qe pranova. Dukej nje djale i çrregullt, veshur me nje kanatjere te zeze D&C dhe nje pale pantallona si te mbathura, te zbukuruara me ca shirita te kuq, por qe dukeshin qe kishin shume kohe pa u lare. Kur arrita ne shtepi, mu mbush mendja te mos shkoja. Nuk ishte njeri i sigurte dhe per me teper nuk i njihja pretendimet e tij. U mora me gjera te tjera, por aventura me ndjellte dhe nuk me hiqejnga mendja. Me ne fund kurreshtja nuk me linte dhe keshtu shkova. Mora makinen dhe shkova tek kryqezimi. Ndalova pak larg dhe po shikoja, por ai nuk dukej. Ja qe nje tallje apo provokim, mendova. Vendosa te iki, por kur kalova nga udhekryqi e pash te vinte. Ndalova makinene dhe i bera me shenje te hipte ne te. Nuk mendoja se do vishe, me tha. E pse jo? Kushedi se cfare do

Djaloshi Me Syze - Tregim Erotik

Me kane pelqyer gjithemon djemte me syze. Ato me duken delikate e mbi te gjitha lentet ia zmadhojne syte e keshtu duken me te hijshem. Megjithate nuk me kishte rene rasti te kisha te beja me to. Por nje mengjes qe isha vone per ne pune, nuk po mbund te hipja nga qe autobuzat ishin plote me njerez. Keshtu qe u shtyva edhe une e me se fundi u ndodha pas nje djali me syze, me shtat pak me te vogel se une. Kur erdhi fatorinoja ai na shtyu per te hapur vend kalimi dhe une u mbeshteta krejtesisht mbi bythet e djaloshit. Ato ishin kaq te buta e ndjellese, sa ai imi e ndjeu se nuk mund te qendronte indiferent e filloi te ngrihej. Une u ndjeva keq se me vinte turp e keshtu fillova te terhiqesha me sa munda, por se bashku me mua terhiqej edhe djaloshi para meje, sikur une te isha magnet dhe ai nje cope metali. Keshtu te ngjitur udhetuam per nje cope here, kur ai filloi te pulsonte muskujt qe e bene akoma me te kendeshme qendrimin mbi to. Kur kisha filluar te ndjeja te gjithe kenaqesine qe me ofronte rasti ai u largua papritmas. Ky ndryshim qendrimi me çuditi shume dhe nuk po gjenja shpjegim per te. Ne stacion ai u ul, se bashku me shume vete. Pas tij zbrita dhe une. Ai shpejtoi hapin. Keshtu bera dhe une dhe per nje cope rruge ecem paralel. Po e shikoja me bisht te syrit kur vura re se pantallonat e holla kishin nje pike mesatore njomesie qe sigurisht ishte sperme. Kjo shpjegonte ndryshimin e qendrimit te djaloshit. -Je bere pis tek pantallonat, -i theme. Ai sapo e pa u hutua dhe vuri perpara dosjen qe mbante ne dore. -Desheron te pime nje kafe se

East Boulevard - Tregim Erotik

Pushimet e verës m’u duken të gjata e të mërzitshme. Po prisnja përgjigjet e aplikimeve që kisha bërë, për t’u futur në kolegj, pasi kreva vitin e fundit në një shkollë amerikane. Disa kushurinj në NY. më ftuan të qëndroja me ta, e ndoshta të gjenja ndonjë punë që të kisha ndonjë para nepër duar. Nga shtëpia nuk mund të shpresoja shumë, se edhe ato ishin ngushtë dhe për më tepër duhet të më mbidhnin një pjesë të shumës që më duhej për kolegjin.

Banesa e kushurinjëve ishte pranë Bulevard East, që ishte i mbushur me dyqane, të cilat unë i vizitoja një nga një me shpresë se mos më ofronte njeri ndonjë punë. Por deri atëhere nuk kisha patur sukses. I lodhur u ula në njërën nga bankinat në trotuar, për të menduar se çfarë duhet të bëja më tej. Mbrëmja po afrohej dhe e ndjenja se ishte edhe kjo një ditë e pa suksesëshme.

Me këto mendime në kokë vura tre djem që po afroheshin. Më bëri përshtypje se njeri prej tyre kishte tre bishtalecë të gjatë, dy prej të cilëve i rrëshqisnin anash dhe i treti mbrapa. Duke e parë me kurreshtje, vë re se të tre ishin latino me trupa të hedhur e shumë të pashëm. Por ai i mesit ishte me të vërtet mahnitës. Ai e vuri re shikimin tim ngulmues e më buzëqeshi. Pa dashur i buzëqesha edhe unë. Ai eci dhe kur kaloi pranë filloi të kthente kokën për të parë se si po i shoqëroja me vështrimin. Tim. Kurse dy shokët e tij ishin indiferentë.

Në kthesën e rrugës ai bëri një shenjë me kokë, sikur do të më thonte: “Eja!”

Mbeta për një hop me mëdyshje, por kurreshtja me bëri të ngrihem e t’i ndiqja pas. Sapo mora kthesen e pash

Bjondi I Autobuzit - Tregim Erotik

Shume raste njohjesh krijohen ne autobuz, veçanrisht kur ai eshte i mbushur plot. Nje dite duke u kthyer nga zyra ne nje stacion hypi nje djalosh flokeverdhe dhe shume simpatik. Autobuzi ishte i mbushur dhe ai mezi qendronte tek shkallet e daljes. Pasi pasoi bileten hodhi nje sy nga autobuzi me shprese se mos gjente ndonje cep me te mire, por ishte e kote. Po e shikoja me kurreshtje kete djalosh qe te terhiqte vemendjen nderkohe qe syte e tij ndaluan tek te mijat. Padashur u krijua nje ure lidhese ndermjet te ciles po komunikonim. Une doja t'i thoja se ishte nje djale i veçante, kurse ai sikur donte te thonte se kishte interes ndaj meje. Pas disa stacionesh ai zbriti, duke u sjell rreth autobuzit me shprese se do te zbrisnja dhe une, por une isha me ngut dhe nuk me interesonin aventurat. Por si gjithemon kur humb nje rast pas te ndjek pendimi. Nuk eshte se njeriut i vijne rastet çdo dite dhe kur i humb ato eshte vertet per te ardhur keq. Por keshtu e ka jeta, veçanrisht kur nuk je i guximshem sa duhet.

Kaloje nje kohe dhe nuk e pash me, pa çka se udhetoja ne te njejten ore. Kur nje dite e pash te hipte ne autobuz. Nuk kishte shume njerez dhe ai menjehere u afrua e me dha te njohur. Une e pyeta ne se njiheshim, por ai me tha qe jo. se paku ne kete drejtim ishte i sinqerte. Kishim zene vend ne qoshen e autobuzit perballe njeri-tjetrit e po bisedonim. E pyet se me çfare mirrej e me tha se kishte studiuar per anglisht, por nga qe nuk kishte gjetur pune tani per tani punonte kamarier. Eshte interesante qe kamarieret jane pergjithesisht djem simpatik dhe mbi te gjitha shume prej tyre

Albini - Tregim Erotik

Albi ishte një djalë albin, nga ato që kanë qimet pa pigment, lëkurën e kuqe dhe buzët si të lyer me të kuq. Me te s’para pëlqenin të shoqëroheshin, qoftë edhe shokët e klasës. Ky ishte viti i fundit i gjimnazit dhe atëherë lidhen dhe shoqëritë më të forta. E vetmja që kishte lidhur shoqëri të ngushtë ishte një vajzë me të cilën rrinin zakonisht. Ajo kishte besim dhe i hapte zemrën, duke i treguar të gjitha aventurat që bënte me një djalë 28 vj. të cilin e dashuronte. Me të Albi kishte mësuar punë seksi dhe mbi të gjitha se ai djalë dinte të qinte shumë ëmbël. Bile shoqja e kishte prezantuar me shokun e saj , i cili tregohej shumë dashamirës kur ishin të tre së bashku.

Një nate shkuan në një pub dhe kërcyen deri vonë. Për Albin kjo ishte eveniment, sepse filloi të frekuentojë vende që nuk i njihte deri atëherë. Nga ora 12 vajza tha se u bë vonë dhe prindërit e prisnin, prandaj dolën nga lokali, dhe u drejtuan për në shtëpi. Përpara derës Redi, dashnori i saj, e puthi fort, duke i uruar natën e mire, dhe duke i thënë se mezi priste të nesërmen, që të takoheshin përsëri.

Tani mbetën të dy, Albi dhe Redi, të cilët po ecnin ngadalë rrugëve të boshatisura të Tiranës. Redi po e pyeste Albin në se i kishte pëlqyer mbrëmja, dhe në se do të kishte dëshirë të vinte edhe herë tjetër. Pastaj i tha se Albi ishte një djalë shumë i mirë. Tani i ishin afruar shtëpisë se Redit dhe lindi papritmas një ftesë. Albi , në se s’të vjen gjumë, dëshiron të vish tek unë që të njihemi më mirë?

Albit iu bë qejfi, se ashtu siç ishte mësuar të mos e përfillnin kjo

Balerini - Tregim Erotik

Ate buze mbremje, po kthehesha ne shtepi pak me vones, se kisha patur pune. Autobuzi sapo nisej dhe per te mos e humbur, vrapova qe ta arrije. Shoferi me hapi deren dhe une u ngjesha pas njerezve, qe te mbyllej dera. Nuk ndjehesha aspak rehat, per me teper isha mbeshtetur pas prapanices se nje djali, qe me siguri do ta ndjente se si palla ime po shqetesohesh dhe po behej gjithenje e me e forte. Prite kur te thote qe te largohem pak, po ku te shkoja. Dhe me te vertet ai levizi dhe beri, qe palla ime te vendosej tamam ne mesin e bythes se tij. Nga ai nuk pat asnje reagim, kurse mua me ishte fryre sa s'thuhet. Keshtu vazhduam deri ne stacionin e pare. Aty zbriten mjaft pasagjer, po perseri autobuzi ishte i populluar.Djali u ngjit ne platforme dhe pas tij edhe une.Ai ktheu, nja dy here koken, nga ana ime per te me pare me mire se kush isha por nuk tha gje. Me sa duket i kisha pelqyer. E po-thash me vete, tashme çdo gje mbaroi. Kur ai pak nga pak u mbeshtet pas meje. Pash perreth se mos ky veprim kishte terhequr vemendjen e ndonjerit, por jo çdo gje ishte e qete. Mua mu ngrit perseri dhe ai fnuk vonoi te ferkohet, gje qe me trembi, sepse mu duk se do te me derdhej e do te linja nam me pamtallona te lagura ne vend delikat. Me se fundi arrita ne stacionin tim dhe desha te zbrisnja.
-Stacionin tjeter,- me tha ai.
U shtanga, por kurreshtja me nxiti te vazhdoja.
Zbritem ne stacionin tjeter, pritem sa u largua autobuzi dhe filluam te ecnim perkrah njeri tjetrit pa thene asnje fjale. Me se fundi e prisha heshtjen: Po tani çdo te bejme?
Ai me tha

Telepatia - Tregim Erotik

Kjo histori filloi krejt rastësisht. Një miku im i huaj më tha se kish parë në një gay net adresën e një djaloshi shqiptarë që e quanin Miri. Ka shumë djem që i drejtohen neteve të huaja, për faktin se nuk ka nje gay.net shqiptare, ose për shumë arsye parapëlqejnë të huajt me shpresë se ndonjëri prej tyre do të tregohet aq zemërgjërë sa t’i marrë në vendin e tyre. Sigurisht vendin e parë në këtë mes e zënë amerikanët e pastaj të tjerët. Kurse Miri ishte me më pak pretendime. Duke mos gjetur partner të vendit, ose duke u druajtur prej tyre, kërkonte të huaj në zonat përreth.

I bërë kurreshtar e kontrollova netin dhe e gjeta. I bera një mesazh dhe ai u përgjigj menjëherë. Të them të drejtën nuk shpresoja të më shkruante, pasi druajtjet mund të bënin punën e tyre. Si zakonisht informacionet e para ishin rreth moshes, preferencave dhe në se e kishte kompjuterin në shtëpi apo përdorte internet kafen. Fatkeqsisht ai nuk kishte kompjuter, gjë që tregonte gjendjen e tij ekonomike. Megjithatë ato që kishte i shpenzonte në internet, gjë që tregonte se ishte i apasionuar pas tij. Pastaj problemi mbeti tek fotografitë. Asnjeri nuk merrte guximin të dërgonte fotografinë i pari. Megjithese Tirana është zmadhuar mjaft, perseri egziston mundësia e njohjes. Pastaj asnjëri nuk është i sigurtë në se partneri i tij është gej i vërtet apo një kallp që kërkon të tallet. Sidoqofte secili punon me intuitë, për të vlersuar tjetrin. Për mua Miri ishte djalë i zgjuar, gjë që dukej nga përgjigjet e tij; Ishte i ri sepse vihej re nga pretendimet dhe se fundi nuk ngutej, gjë që tregonte se nuk ishte i djegur për seks. Kjo ose nga që ish mësuar ti binte me dorë, ose nga që kishte

Roja - Tregim Erotik

Atë natë bënte shumë ftohët. Ngrica kishte pushtuar vendin. Të gjitha pellgjet kishin ngrirë dhe një erë e ftohët të fshikte fytyrën. Kisha ngritur jakat e palltos dhe isha mbërthyer për të gjetur pak ngrohtësirë, por balli më ishte bërë gurë e veshët më dukej sikur do të më binin. U ngjita shkallve të apartamentit me një frymë dhe në koridor të katit tonë pash një ushtar tepër simpatik, i cili me armën në krah po bënte rojeNjë fqinj i joni kishte ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës dhe tani kishte një roje tek dera, që me këtë rast na ruante edhe ne. Ç’do natë vinte nga një ushtar i ri, por herë pas here ato përsëriteshin, kështu që duke këmbyer ndonjë cigare ishim bërë miq me disa. Atë mbrëmje ishte një nga duhanxhinjt që njihja.

-Paske për të ngrirë fare, -i them. Dhe ai mblodhi supet sikur do të thonte: “Detyra.”

U futa në apartamentin tim dhe një afsh i nxehtë me pushtoi. Kaloriferin e kisha harruar të hapur kur ikën dritat dhe ai kishte punuar gjatë gjithë kohës, që prej ardhjes së tyre. Në shtëpi jetoja vetëm. Që kur im vëlla u martua blemë këtë apartament të vogël e kështu secili ishte në punën e vet.

Vesha tutat që mbaja për shtëpi, hapa televizorin, shkova në aneks e vura çajin dhe po përgadisja diçka për të ngrënë.

Këtë kohë dëgjova zilen të tingëllonte. Se merrja me mend kush mund të kish marrë guximin të dilte për vizita në këtë të ftohët. Nga syri spiun pash se ishte ushtari i rojes që qëndronte para derës sime. Hapa derën dhe po shihja se çfarë kërkonte.

-Ke një shkrepse, sa te ndez cigaren, - më thotë.

-Futu brenda, se u ftoh dhoma.

Ai hezitoi se s’mund të linte rojen, por unë e

Jo Dhe Aq Keq - Tregim Erotik

Ari ishte djalë i vetëm, kështu që në shtëpi ia plotësonin të gjitha teket. Kur mbushi 18 vjeç, i jati i bleu një Mazda të bukur sportive, që mund të kishte prejardhje të dyshimtë, por që ia plotësonte qejfin djalit. Kjo sikur i kish dhënë krah dhe e bente të dallueshëm ndër shokët. Duke qënë se ishte i bukur dhe me xhepin plotë, nuk i mungonte suksesi ndër vajza, të cilat i silleshin përreth, që t’i hynin në sy. Megjithatë, sa herët që kish provuar të shkonte me to, kish mbetur i pakënaqur, gjë të cilën nuk dinte ta shpjegonte.

Viti i fundit ishte i besdisshëm, pasi pak e kanë mendjen për të mësuar. Le pastaj kur ke para dhe je i privilegjuar. Kur u bë mbledhja e prindërve, mësusja kujdestare, i tha të jëmës se, duke ia plotësuar të gjitha teket, kishin bërë që të mos ia varte fare mësimeve, kështu që ishte mbetës në nja dy lëndë. Por atij s’i bëhej vonë se fundja, paraja kish zbritur nga qielli dhe me të rregullohen të gjitha. Por nuk qe i këtij mendimi i jati, i cili kish plane të mëdha për të ardhmen e tij, kështu ato pak kohë që ndodhej në shtëpi, jashtë biznesit të tij të suksesshëm, ia nxiu jetën me keshilla të mpleksura me moral, që dukeshin akoma më të mërzitëshme.

Atë ditë bënë llafe. I jati do të nisej për në Kinë dhe e ëma nuk ia mbylli historitë si herët e tjera, por ia tha të shoqit akesat e mësueses kujdestare. Kështu plasi lufta e tretë botërore. Ari i mërzitur sa më s’bëhet, që t’i shpëtonte fjalëve, i hipi makinës dhe u nis nga sytë këmbët. E dinte se kur të kthehej , do të fillonte seria e dytë, mendoi, që atë natë të

Celulari i Prishur - Tregim Erotik

Ishte dite e nxehte korriku. Bente shume vape dhe kisha veshur pantallona te shkurtra te cilat me nxirrnin shume bukur formen e bythes. Celulari nuk punonte, keshtu qe e cova te nje servis afer lagjes. Ngaqe bente vape nuk kishte asnje njeri rruges. Kur arrita ,qepenat ishin ulur por nga brenda degjohej zhurme. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. Ishte babai i nje shoku tim, me ftoi brenda meqe me njihte. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Nuik eshte si burrat e tjere shqiptar , te shendoshe por e mbante trupin ne forme pasi merrej me sport.

Dyqani i tij ishte pak i crregullt. I dhashe celularin dhe i tregova se cfare kishte. Ai me solli nje karrige dhe u fut ne nje cep ku kishte nje taloline me vegla. Une po shikoja tv kur ai fillon dhe qesh. Une u cudita! Se dija ckishte per te qeshur. Nderkohe ai ngrihet dhe vjen drejt meje me celularin ne dore. Ne ekranin e tij ishte nje foto. Mishi mu rrenqeth! Deri tani isha treguar i kujdesshem per te fshehur orientimin tim seksual por ajo barriere u thye. Ne foto ishin 2 djem siper njeri tjetrit. U skuqa por syte mu ulen poshte. Kari i tij ishte ngrehur. E kishte marshallah. Filloi ta ferkonte "perbindeshin" e vet. Edhe mua mu ngreh. Ai tha:
-E ke bere me perpara?
-jo-thashe une.
-Hajde provoje-dhe filloi te hiqte pantallonat.
Mbathjet e tij nuk po e mbanin me penisin epshor. Une isha i trenditur edhe nuk pranova ta beja. Ai me ngriti,me kapi per krahu edhe me coi ne banjen e vogel mbrapa dyqanit. Rruges me ferkonte bythet dhe une u eksitova dhe po i prekja karin. Atij i pelqente. Hoqi mbathjet dhe filloi